Я таксую, тому взуття для мене взуття це не просто “вийти на годинку” погуляти😄 В цих сандалях реально майже живу!!! За день по місту намотую нормально так, плюс брав їх і в гори на Говерлу! Чесно — не підвели ні разу. Шви цілі, підошва тримається, шкіра не потріскала і не розлізлась. Легкі, зручні. За такі гроші натуральна шкіра)) це ПОДАРУНОК!!! З сьогоднішніми цінами та пенсіями.. велике дякую! Моя оцінка 10 з 10!!
днів